Bo faceci uwielbiają gadżety

Powered by Drupal
Przechodził mężczyzna parkiem, zobaczył żabę. - Jestem piękną księżniczką, złóż pocałunek na moich ustach, a będziemy żyli długo i szczęśliwie – zakomunikowała. Mężczyzna włożył żabę do kieszeni po czym poszedł dalej. Ta zdziwiona rzekła: Dlaczego mnie nie pocałowałeś? - Na partnerkę życiową nie mam czasu, ale mówiąca żaba to fantastyczny gadżet!


akcesoria
Author: HTC
Source: HTC
Należy się z tym zgodzić, mężczyźni uwielbiają gadżety. Coraz nowsze auta, smartfony, dobre rowery, nowoczesne zestawy komputerowe mówią nie tylko o ich dobrym guście, ale i o statusie. Teraz, nawet rower jest w stanie prezentować się i sprawować jak sprzęt z najwyższej półki, w dodatku z nutką technologii rodem z filmów science-fiction. Należy jedynie podrasować go godnymi uwagi gadżetami. Największy ich wybór znajdziemy w internecie, wpisując w wyszukiwarce poszukiwany temat, czyli: akcesoria rowerowe. System inteligentnego oświetlenia, nawigacje, liczniki, bidony - jest w czym wybierać. A wszystko to w jednym celu: by podróż była wygodna i ciekawa - na tej stronie więcej informacji.

Zwykle, mężczyźni przykładają największą uwagę do samochodu, a te coraz bardziej naszpikowane są elektroniką. Zamieniają się w jeżdżące komputery. Kuszą 10-calowym wyświetlaczem LCD na desce rozdzielczej, routerem Wi-Fi, systemem rozpoznawania znaków czy automatycznym parkowaniem. Najczęściej wybierane akcesoria samochodowe to między innymi nawigacja, zestaw głośnomówiący czy antyradar.


Wyładowany akumulator nie jest już jednoznaczne z potrzebą podłączania przewodów rozruchowych - idź ma stronę. Wożąc w schowku samochodowym pomysłowy gadżet, jesteśmy w stanie odpalić samochód bez
samochód
Author: Peter Zoon
Source: http://www.flickr.com
otwierania maski. Należy jedynie podłączyć końcówkę urządzenia do gniazda zapalniczki z wyładowanym akumulatorem, do zapalniczki w drugim aucie. Parę minut i... możemy jechać. Trzeba zauważyć, że jest to całkiem ciekawy gadżet, który może nie zachwyci nas szybkością działania, jednak jest z całą pewnością łatwiejszy i bezpieczniejszy w użyciu, aniżeli tradycyjne kable rozruchowe.

Bo w rzeczy samej tak to właśnie jest z gadżetami. Możemy być ich posiadaczami, ale nie musimy. Dla jednych zbędne, inni - rządni nowinek, nie są w stanie się bez nich obyć. Jedno jest pewne: urozmaicają nam życie.