Co to są mieszalnie pasz i odsiewacze oraz do czego są wykorzystywane?

Powered by Drupal
Szukasz przedmiotu do mieszania pasz? Chcesz się dowiedzieć więcej w kwestii tego akcesorium? Już dziś to nie musi być problematyczne. Mieszalnie pasz to całościowe systemy szczególnych urządzeń i podzespołów stosowane do produkowania paszy dla zwierząt, zaprojektowane w szczególnych kontenerach, dzięki czemu mają one charakter mobilny i zwalniają nabywcę z potrzeby zakupowania odpowiednich pozwoleń na konstruowanie budynku.

rolnictwo
Author: Kathy Zinn
Source: http://www.flickr.com
Mieszalnie pasz kontenerowe zawierają: naważanie i rozdrabnianie budulców ( również naważanie mikro), dozowanie materiałów sypkich, dozowanie materiałów płynnych, mieszanie i ekspedycję oraz wyposażenie (w takie elementy jak: szafa elektroniczna, automatyka z systemem dotykowym, kompresor z panelem sprężonego powietrza, przystosowanie do specjalnych nośników spiralnych do podłączenia z istniejącą bazą magazynową). Role jakie pełnią mieszalnie pasz to: automatyczna produkcja pasz w zgodzie z recepturą, zdalna ocena procesu produkcji, pełna ocena wypełniania kontenerów a także możliwość zdalnego sterowania. Ponadto możliwość pracy na smartphonie, tablecie lub komputerze i system grzewczy. Wydajność panelu to 2,5 lub 5 t/h. Przedsiębiorcy oferują nowoczesne mieszalnie pasz, a więc zaoszczędza się energie! Kolejnym sposobem mieszalni pasz jest opcja modułowych mieszalni pasz. Jest to system dostosowany bezpośrednio pod konieczności tych większych odbiorców, w którym system i zastosowane urządzenia dobiera się w zgodzie z potrzebami nabywającego. Brak wielu ograniczeń w dopasowaniu dystrybutorów podzespołów zapewnia nabywcom wybranie najlepszej koncepcji bezpośrednio do zapotrzebowania. Projektanci gwarantują wykonanie mieszalni pasz zgodnie z tymi wysokimi standardami oraz zaprojektowanie jej funkcjonalności, zachowując przy tym zasady energooszczędności i bezawaryjnej pracy. Modułowe (znacznie pod tym adresem www.screenpol.com.pl) mieszalnie pasz opierają się więc na wybraniu dobrych produktów, które dostępne są na rynku i złożenie ich w całość projektu, gwarantując przy tym jego funkcjonalność.

produkcja paszy
Author: Aqua Mechanical
Source: http://www.flickr.com
U najlepszych specjalistów na konieczność konkretnego projektu wybierany jest właściwy zespół specjalistów inżynierów, którzy w sposób całościowy realizują powierzone im role. Przy produkcji i uprawie mogą przydać się w dodatku odsiewacze. Odsiewacze są zazwyczaj wykorzystywane do rozdzielania materiałów surowych na dwie lub trzy frakcje przed ich pierwotnym skruszeniem, co zapewnia odpowiednie podawanie materiału wsadowego. Ogólna charakterystyka odsiewaczy wstępnych to: Zazwyczaj kilka sekcji prętowych dla konsekwentnej separacji, sztywna rama podajnika, mocne stalowe sprężyny wsporcze, a także efektywnie przejmujące obciążenie dynamiczne, które robione jest przez surowiec wsadowy.