Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

Czemu telefony firmy Nokia cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, opis pary interesujących modeli tego producenta.

Powered by Drupal
Jeszcze przed kilkunastu laty, gdy nikomu nie śniło się jeszcze o dotykowych telefonach, na rynku królowała niepodzielnie Nokia. Wprawdzie inni producenci próbowali z nią konkurować, lecz średnio im to wychodziło.


nokia 3710 fold
Author: Camera Eye Photography
Source: http://www.flickr.com


Nokia przez ten czas zaprezentowała sporo kultowych urządzeń, a każda z kolejnych premier wywoływała ogromne zainteresowanie.

Czy poszukujesz obecnie czegoś interesującego? Jeżeli tak, to zerknij na stronę (http://www.zabudowy-samochodowe.pl/zabudowy-samochodowe/srednie/), która na pewno okaże Ci się ekscytująca. Odnosi się ona do podobnej problematyki.

Jak na tamte czasy urządzenia te cechowały się bardzo dobrymi parametrami, wygodnym użytkowaniem i świetnymi czasami działania na baterii. Najprostsze nawet modele, takie jak nokia 3120c dawały swoim użytkownikom spore możliwości, między innymi możliwość korzystania z Javy czy aparat cyfrowy. Ale niektóre miały znacznie więcej możliwości, na przykład nokia 3220 miała wbudowany dyktafon a także możliwość wymiany wkładek stylizacyjnych pod obudową - Ceneo.pl.


fotos - firma
Author: Creative Commons Uruguay
Source: http://www.flickr.com
W pewnej chwili bardzo popularne były telefony otwierane, oczywiście Nokia także posiadała parę takich modeli w swojej ofercie. Prostym, ale równocześnie świetnie działającym urządzeniem tego typu jest nokia 3610 fold. Aparat ten zaliczał się do najniższej półki cenowej, lecz całkiem dobra jakość i długa praca na bateriach spowodował, że wiele osób go kupowało. Również nokia 3710 fold była zaliczana do budżetowych telefonów, ale cechowała się kilkoma ciekawymi funkcjami.


Przede wszystkim pozwalał na przesyłanie danych z szybkością 3G, przez co nie było w niej problemów z internetem - nokia 3610 to mój ulubiony model. Poza tym producent zainstalował w nim GPS i mapy, co było niezwykle przydatne podczas podróżowania samochodem.