Drony podbijają świat i umysły wszystkich wielbicieli nowoczesnych technologii.

Powered by Drupal
światem mediów i najnowocześniejszych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie włada jedno słowo.
Mamy tu oczywiście na myśli drony, czyli o bezzałogowych aparatach latających, które mogą być używane do celów militarnych lub cywilnych. W dzisiejszych czasach drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na trafiony prezent dla młodszych i starszych miłośników techniki i wynalazków.


W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych do użytku cywilnego, warto więc przed zakupem zaznajomić z ich wadami i zaletami. Jednym z chętnie kupowanych modeli jest z pewnością dron (https://www.dronlandia.pl/dji-spark-combo) Inspire 1 (przeczytaj szczegóły). Jego popularność niewzięła się znikąd. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Do innych zalet tego bezzagłogowca zalicza się m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, stabilizacja lotu, podwozie chowające się po starcie oraz opcja obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.


konsole
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (www.dronlandia.pl/dron-gopro-karma). Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy sportowcom w nagrywaniu ich zmagań. Zestaw GoPro Karma tworzy dron (szczególnie dobry serwis: https://rcmplanet.eu) Karma, kamera GoPro, kontroler z ekranem LCD, gimbal oraz praktyczne etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.
GoPro od lat produkuje urządzenia dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic więc dziwnego, że projektując swoje artykuły, kładzie nacisk na łatwość transportu i funkcjonalność.