Drony przedsiębiorstwa DJI, a drony GoPro - a więc, drony najwspanialszej jakości wewnątrz Polsce.

Powered by Drupal
Masz w planach zakupić drona, ale nie masz pojęcia jakiej przedsiębiorstwa? Podpowiemy tobie, tylko w dobry sposób przeczytaj nasz artykuł!


Drony DJI to idealny wybór, kiedy zależy tobie na nowoczesnym designie oraz równocześnie jego prostą budową.
drony DJI
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com


praca przy laptopie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Drony firmy DJI bywają idealne dla osób, który potrzebna jest ratunek z "góry" (odwiedź na www.dronlandia.pl). Wiele modeli firmy DJI jest w posiadaniu nowoczesne, niezwykle wytrzymałe i pojemne kontenery, które dają możliwość dla przykładu opryskać w prędkim czasie całe pole roślin. Wszystkie z modeli jest w posiadaniu pojedyncze parametry, w podziękowaniu którym każdy znajdzie jakąś rzecz dla samego siebie. Kwoty tych dron (najniższa cena na DJI Mavic Pro Combo - https://rcmplanet.eu/Dron-DJI-Mavic-Pro-Combo-p1291)ów bujają się między paroma tysiącami a nawet kwotą 40 000 złotych. Przeróżnego rodzaju dodatki - w tym kamerki warte nawet 60 000 złotych - sprawiają, że marka ta zrobiła się luksusem, na którego nie każdego stać.


Jeżeli chodzi o markę GoPro, to każdy usłyszał o niej choć przelotem, nas jednak interesuje pojedynczy dosadny model, a konkretnie dron (wypróbuj DJI Mavic Air Onyx Black-> www.rcmplanet.eu/Dron-DJI-Mavic-Air-Arctic-White-p1417) GoPro Karma (Odwiedź www.dronlandia.pl). Model ten wszedł na giełdzie we wrześniu tego konkretnego (2016) roczku. Charakteryzuje się on łatwością użytkowania, rozpoczęciem lotu właściwie z wszystkich typów terenu i miejsca, a także wielozadaniowością, albowiem ma możliwość schować się do wszystkich rodzajów kuferka - nie zajmując wiele miejsca, oraz pozwalając w łatwy sposób się transportować wraz z resztą urządzeń, który bywa z nim połączony.
Koniec z ciągnięciem za sobą całego osprzętu - starczy, iż zapakujesz drona, weźmiesz pilot (który przypomina małą konsolę do gierek) oraz właściwie to wszystkie rzeczy!


Nie namyślaj się dłużej i zakup swojego drona już dziś!