Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

Dzisiejszy dron 3DR SOLO - sprawne filmowanie z powietrza

Powered by Drupal
Nowomodny dron 3DR SOLO to silna innowacja pośród dzisiejszych dronów dostępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie znakomitych filmów o wspaniałej jakości z szczególnej perspektywy. Dzięki nowomodnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził szerokie zainteresowanie wśród wielu osób.

Zdjęcie z drona
Author: RHL Images
Source: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, wymyślne rozwiązania, dwa nadzwyczaj rychłe komputery, oraz także w wolne porty przeznaczone do rozbudowy. Obsługa drona jest ogromnie bezproblemowa, bowiem posiada on niemało automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy zdołają skupić się na danych celach i zadaniach, bez zbędnego rozpraszania uwagi.

Ten dzisiejszy dron umożliwia filmowanie z powietrza cudnych obrazów, jakie doskonale będą prezentować się na wielkim ekranie.

Jeżeli chcesz przeczytać kolejne informacje zachowane w tej tematyce, zobacz link (http://www.motoargo.pl/pol_m_Czesci-Silnikowe-do-Motocykli-Skuterow_Czujniki-temperatury-silnika-263.html). W tamtym miejscu także znajdziesz coś atrakcyjnego dla siebie.

Możemy z łatwością dobrać go do swoich potrzeb i radować się jego nowoczesnością i funkcjonalnością- drona dorzucono lekki w obsłudze, wydajny kontroler, który umożliwia łatwe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to zezwala bezproblemowo sterować dronem, nagrywać filmy oraz robić unikatowe zdjęcia - bez większego wysiłku. Ponadto kontroler został wyposażony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik może pewnie zatrzymać drona w powietrzu (za pomocą przycisku pauzy) i nie obawiać się jego upadku.

Dron SOLO posiada też znakomite zasilanie, zdoła unosić się w powietrzu bez przerwy do 25 minut. System perfekcyjnie kontroluje zużycie baterii, dlatego zdołamy gładko obserwować kiedy wypada powstrzymać lot i skierować drona z powrotem na ziemię- Aktualizacja zmorą operatorów?.


Oprócz pierwszorzędnej technologii i dzisiejszych rozwiązań, dron SOLO przedstawia się nadzwyczajnie również pod względem wizualnym. Wykwintny, markowy i dzisiejszy - zdecydowanie jego image jest następną zaletą tego sprzętu. Jeśli więc wyszukujesz najlepszego drona na rynku, to możesz być pewien, że quadrocopter 3DR SOLO urzeczywistni Twoje oczekiwania. Już dziś zobacz, gdzie zdołasz zakupić tego nowomodnego drona. Zachęcamy też do dokładniejszego poznania się z jego wszystkimi parametrami.