Dzisiejszy dron 3DR SOLO - sprawne nagrywanie z powietrza

Powered by Drupal
Nowoczesny dron 3DR SOLO to żywa innowacja pośród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie świetnych filmów o doskonałej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził duże zainteresowanie wśród wielu ludzi.

Zdjęcie z drona
Author: RHL Images
Source: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, oryginalne rozwiązania, dwa bardzo rychłe komputery, i także w wolne porty przeznaczone do rozbudowy. Obsługa drona jest nadzwyczaj prosta, bo posiada on dużo automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy mogą skoncentrować się na danych celach i zadaniach, bez zbędnego rozpraszania uwagi.

Ten współczesny dron umożliwia filmowanie z powietrza uroczych obrazów, jakie doskonale będą prezentować się na rozległym ekranie. Zdołamy z łatwością dobrać go do swoich potrzeb oraz cieszyć się jego nowoczesnością i funkcjonalnością- dronlandia.pl/nowosci-od-3dr.

Do drona dorzucono lekki w obsłudze, wydajny kontroler, który umożliwia łatwe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to zezwala łatwo kierować dronem, nagrywać filmy oraz robić wyjątkowe zdjęcia - bez większego wysiłku. Poza tym kontroler został wyposażony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik może bez ryzyka zatrzymać drona w powietrzu (przy pomocy przycisku pauzy) i nie bać się jego upadku.

Dron SOLO posiada także znakomite zasilanie, może lecieć bez przerwy do 25 minut. System perfekcyjnie kontroluje zużycie baterii, wobec tego możemy spokojnie obserwować kiedy trzeba powstrzymać lot i skierować drona z powrotem na ziemię- www.dronlandia.pl/aktualizacje-zmora-operatorow.


Prócz wybornej technologii i współczesnych rozwiązań, dron SOLO przedstawia się fenomenalnie też pod względem wizualnym. Elegancki, luksusowy i nowoczesny - zdecydowanie jego image jest kolejną zaletą tego sprzętu. Jeśli więc szukasz najlepszego drona na rynku, to zdołasz być pewien, iż dron 3DR SOLO urzeczywistni Twoje oczekiwania. Już dzisiaj zobacz, gdzie możesz nabyć tego nowomodnego drona. Zachęcamy też do dokładniejszego zapoznania się z jego wszystkimi parametrami.