Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

The Elders Scrolls Online – na Playstation

Powered by Drupal
Dużo graczy na pewno zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, lub da się w prosty sposób połączyć zalety gry na playstation z grą sieciową. Obecnie już od grupy lat jest nietrudno możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która za darmo pozwala nie tylko grę na konsoli poprzez sieć, ale również inne ciekawe możliwości – przykładowo własną przeglądarkę internetową, program umożliwiającą zdalne nabywanie gier na konsolę, a także takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się głównie gra – dzięki temu kontakt z nimi poprzez chat bądź specjalną pocztę jest znacznie ułatwiony.


gra
Author: Veracomp
Source: Veracomp
W dzisiejszych czasach wiele gier jest dostosowanych właśnie na Playstation oraz na Playstation Network – według dyrektora słynnej firmy Sony Computer Entertainment, wśród userów Playstation 3 aż 8 właścicieli na 10 posiada konto w tej sieci, co nie mogło przejść bez echa dla twórców jak również dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest zupełnie udostępniona na Playstation. Wielbiciele Skyrima z pewnością się nie zawiodą na nowej wersji cyklu The Elder Scrolls.

Jest to typowy MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez dużej liczby użytkowników oraz ułatwiająca im wzajemną interakcję. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed wydarzeniami w bardzo znanym Skyrimie – fabuła jest skoncentrowana na pakcie pomiędzy rodziną Thern a nekromantą Mannimarkiem, jaki jest w zmowie z potężnym demonem pragnącym całego świata tylko dla siebie. Z oczywistych przyczyn jest to wyłącznie wstęp dalszej rozgrywki.


playstation
Author: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
Oczywistą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej niesamowita różnorodność. Świat jest znacznie bardziej rozwinięty niż Skyrim, dodatkowo gracz oprócz profesji jest w stanie dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego jeszcze było mało – jednej z glidii szukających jednostek o poszczególnych umiejętnościach (złodziejskich, magicznych lub wojowniczych). Z oczywistych względów każdy z tych decyzji dużo ma wpływ na fabułę. Bardzo nieocenione są także wydarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni producenci gier – tutaj na brak urozmaicenia nie da się narzekać.

Jeżeli zaintrygowała Cię ta strona, koniecznie sprawdź link lumix a poznasz o wiele więcej informacji, które z pewnością wywołają u Ciebie piękny uśmiech.Walki są angażujące, doskonałe w obsłudze a, także dynamiczne – potrzebne jest mocne zaangażowanie usera, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak blok. Miłośnicy realizmu na pewno docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji udźwiękowionej, a wielbiciele pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekana od dużej ilości lat, jak również choć nie dobrze do gier najtańszych, jej cena jest tego z pewnością warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę audiowizualną jest godny pochwały. Posiada znacząco ogrom zadań pobocznych, i według wybranych osób da się grać w tę grę poprzez całe lata.