Hardox, najwyższa jakość

Powered by Drupal
Jedną z głównych gałęzi polskiego przemysłu jest przemysł produkcyjny. Według ekspertów, to właśnie dział produkcji materialnej gwarantuje największe zyski polskiej gospodarce. W konsekwencji przyczynia się do ogólnej poprawy jakość życia Polaków.


Nie dziwi więc, iż wszystkie programy mające służyć odmianie na lepsze warunków gospodarczych w Polsce opierają się właśnie na zwiększeniu samej produkcji. Zależy na tym także właścicielom firm, którzy dzięki wydajnej produkcji mogą mieć nadzieję na większe zyski. W związku z tym faktem w wielu zakładach produkcyjnych dokłada się
blacha
Author: Mark Fickett
Source: http://www.flickr.com
wszelkich starań, by wykorzystywane maszyny były nowoczesne i wydajne. Przykładem są profesjonalne maszyny do obróbki metalu.

W ostatnim czasie obserwuje się zdecydowany rozwój nowoczesnych technologii związanych z obróbką materiałów. Najczęściej stosowaną metodą dokładnego cięcia blach i profili jest cięcie laserem. Pozwala na bardzo dokładne cięcie nawet najwyższej jakości blachy Hardox 550, która wykorzystywana jest przy produkcji konstrukcji stalowych oraz innych obszarach w których wymagana jest trwałość połączona z odpornością. Cięcie laserem umożliwia wyprodukowanie elementów, które bez uzupełniającej obróbki mogą być przekazane do kolejnego etapu prac. Maszyny cechują się wysoką precyzją wycinania materiału z dokładnością do 0,1 mm. Biorąc pod uwagę współczynnik ceny i jakości procesu, cięcie laserowe wypada nadzwyczaj dobrze w stosunku do innych metod cięcia blach, przykładowo: cięcie wodą. Chociaż jest to metoda w zasadzie wykorzystywana od niedawna, cieszy się sporym zainteresowaniem z racji swej dokładności oraz zalet jakie posiada.


Hardox jest światowym punktem odniesienia względem blach trudnościeralnych - sklep hardox. Świadczy również dodatkowe usługi przy pomocy rozległej sieci warsztatów – Hardox Wearparts. Dzięki temu konsumenci mają gwarancję, iż zniszczony element zostanie zastąpiona trudnościeralną blachą Hardox. Hardox Wearparts sprawia że przedsiębiorstwa w każdej części świata mogą funkcjonować efektywnie, bez kosztownych zakłóceń w pracy.