Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

Notebooki firmy Asus - dlaczego są tak popularne pośród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Powered by Drupal
Szukając dobrego a równocześnie niedrogiego notebooka wielu klientów będzie się kierować w stronę firmy Asus. Producent ten od wielu lat jest ogromnie popularny, a jego produkty doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.
Świetne recenzje przykładowo zbiera seria K52, która się składa z kilkunastu modeli różniących się ceną oraz konfiguracją.

Jeżeli potrzebne Ci następne źródło natchnienia, zajrzyj koniecznie (https://omegastore.pl/) pod ten odsyłacz. Przeczytasz tam materiały napisane przy wykorzystaniu zbliżonej narracji.

Na przykład asus k52f nie posiada oddzielnej karty graficznej, dzięki czemu najmniej kosztuje ze wszystkich - syn kocha asusa k52jc. Jednak całościowa konfiguracja nie budzi zastrzeżeń, więc w zastosowaniach biurowych to urządzenie doskonale da sobie radę. Niedużo droższy, lecz mający już w sobie dość wydajną grafikę jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup to będzie dobra inwestycja.


figurki 3D
Author: Jennie Faber
Source: http://www.flickr.com


Dużo więcej mogą zaoferować laptopy asus k52n, dedykowane dla klientów poszukujących wydajnych parametrów zarówno do rozrywki jak i pracy. Notebook ten wyposażony został w wydajną grafikę oraz świetne głośniki Altec Lansing, dzięki czemu chętnie jest wybierany przez osoby szukające urządzenia do zastosowań multimedialnych. Do tego oczywiście w zestawie będzie 15-calowy, błyszczący wyświetlacz, bardzo dobrze odzwierciedlający kolory.
Zapaleni gracze z pewnością powinni też docenić laptop z wyższej półki, to znaczy asus k53, wyposażony przede wszystkim w naprawdę wydajną grafikę z dużą pamięcią (posłużyłem się asusem k53). W zależności od odmiany posiadać ona może nawet 2G pamięci, co na pewno pozwoli na spokojne granie bardziej nawet zaawansowane produkcje.
Tags: