Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

Obiektyw Sigma 35 f1.4 jest najlepszym modelem w swojej klasie. Poznaj jego charakterystykę oraz najbardziej ważne zalety

Powered by Drupal
Sigma 35 f1.4 dg hsm jest szerokokątnym obiektywem przystosowanym do kooperacji z pełnoklatkowymi lustrzankami cyfrowymi. Dosyć ważne, iż szkło jest najwyższej jakości, a to gwarantuje specjalistyczny obiektyw z dużym otworem względnym.
nowoczesne obiektywy Sigma
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com
Obudowa obiektywu jest bardzo nowatorska, zdecydowanie wygląda bardziej korzystnie niż w znanych do tej pory konstrukcjach Sigmy.

Dziewięcio listkowa, zaokrąglona przysłona umożliwia uzyskać rozmycie, ale także pracę w niezbyt silnym oświetleniu. W optycznej konstrukcji obiektywu wykorzystano trzynaście soczewek, natomiast 7 z nich jest wykonanych ze specjalistycznych szkieł. Szkło niezwykle odpowiednio dopasowane jest do zdjęć krajobrazów, portretów a także fotografii ulicznej. Obiektyw jesteśmy w stanie zastosować do kreatywnych rozwiązań, odznacza się niedużą głębią ostrości.

Gdy przeczytasz już informacje na przedstawiany wątek, to polecam przeczytać (http://www.gms.pl/pl/video-rejestrator/) także inne materiały na ten temat - one także będą wciągające.Obiektyw Sigma 35 f1.4 dg hsm jest zrobiony z metalu, to sprawia, że konstrukcja jest faktycznie solidna i wytrzymała. Przekonaj się sam obiektywy Sigma a 35 posiadające fi 1.4 dg hms.

Szkło jest stylowe i nowoczesne, ma niezwykle interesujące wzornictwo. Jednocześnie projekt jest oszczędny oraz dosyć prosty. Przedni dekielek ma podwójny uchwyt - na krawędzi i od wewnątrz. Jest to dosyć przydatne i użyteczne. Tego rodzaju obiektyw z pewnością nie należy do najmniejszych, ale z pełnoklatkową lustrzanką jest odpowiednio wyważony. Szkło jest wyposażone w metalowy bagnet, jest tam czerwona kropka, która wskazuje miejsce mocowania obiektywu. Dla niektórych minusem na pewno będzie brak gumowej uszczelki. Za to, pierścień ustawiania ostrości pokryty jest rowkowaną gumą.
Takie rowkowania się także w części bliższej korpusu. Z góry znajduje się okienko, gdzie ukryta jest odległość zdjęciowa.

Ze strony po lewej mamy przełącznik ustawiania ostrości. To bardzo klasowy obiektyw szerokokątny, jaki ma wiele zastosowań. Idealnie się sprawdza w obszarze reportażu oraz portrecie. Jego siła znajduje się w maksymalnym otworze względnym, pozwala on na plastyczny brak ostrości, umożliwia pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. W takiej klasie trudno wyszukać lepszy obiektyw, więc inwestycja na pewno będzie odpowiednia i zagwarantuje multum satysfakcji. A właściwie to jest niezbędne w fotografii. Ważne są sprawy techniczne, lecz muszą one oddziaływać na proces wykonywania zdjęć oraz efekty, jakie można uzyskać.