Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Powered by Drupal
Cieszy tylko najprawdopodobniej tylko dzieci, ponieważ dla dorosłych jest to najmniej lubiana pora roku.


Opady śniegu, minusowa temperatura, trudne warunki na drogach to utrapienie bardzo dużej liczby dorosłych, a zwłaszcza posiadaczy aut, którzy codziennie dojeżdżają do pracy.


filtry oleju
Author: cuatrok77
Source: http://www.flickr.com
W najtrudniejszej sytuacji pozostają Ci, którzy nie mają garażu, bo wybranie się pojazdem w drogę bywa naprawdę długie, gdyż warunki atmosferyczne skutecznie umieją utrudnić taki wyjazd. No i to jasne kłopoty z uruchomieniem samochodu, gdyż przy niskich temperaturach nawet dobre auto może mieć z tym problem. Ci, którzy mają swoje auto na parkingu są zobowiązani przed zimą zadbać nie wyłącznie o opony zimowe, lecz również o filtry oleju.


podróż
Source: pixabay.com


Ich rola jest rzeczywiście niedoceniana. Szczególnie mają wpływ na wydajność olejów silnikowych z tej przyczyny chronią sam silnik. Powinno się w tym punkcie zaproponować filtr (filtry firmy donaldson) mann (przydatne informacje o filtrze do manna) zaopatrzony w zintegrowane ogrzewanie dwustronne. Bywa on specjalnie proponowany w zimą, ponieważ gwarantuje pewny rozruch nawet w bardzo niskich temperaturach, a jak istotna jest to sprawa, zdaje sobie z tego sprawę każdy kierowca. Jeżeli i Ty wymienisz swój filtr na filtr (https://www.pro-mill.pl) mann (więcej informacji o filtrze oleju) możesz mieć pewność, że Twój samochód choć niegarażowany nigdy nie będzie miał kłopotu z uruchomieniem.


Pomyśl o tym przede wszystkim że nie jest to bardzo duży wydatek.


Należałoby o takie rzeczy zadbać zanim temperatura obniży się faktycznie nisko.