Paskowacze, opaski opakowaniowe - najlepsze propozycje

Powered by Drupal
Taśmy opakowaniowe używane do klejenia kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są odporne na rozrywanie, środki chemiczne, posiadają dużą przyczepność do lepionej nawierzchni. Taśmy te są idealnym sposobem w manualnych i automatycznych systemach pakujących.

Jest wiele gatunków taśm samoprzylepnych, jakie mogą być użyte w zależności od potrzeb. Są to taśmy pakowe do zaklejania kartonów, taśmy - przykładowa oferta taśm nierdzewnych - samoprzylepne z napisem, taśmy lakiernicze, taśmy z papieru, taśmy tuszujące. Taśmy lepiące samoprzylepne posiadają wiele zastosowań. Nadają się do ręcznego i automatycznego klejenia, są przejrzyste, kolorowe i z tekstem, z różnego gatunku klejem i nośnikiem.

Taśmy opakowaniowe z papieru są przyjazne środowisku, posiadają dużą moc lepienia dzięki przeznaczeniu wyjątkowych podejść, co poręcza perfekcyjne zamknięcie kartonu. Dostępne są w tradycyjnych szerokościach - przekonaj się. Paski mocujące są użytkowane do zamocowania, czy też zabezpieczania gotowych wyrobów przemysłowych w kartonach, albo na paletach. Taśmy łączące wykonane są z polipropylenu o najwyższej rozciągliwości. Paski poliestrowe znamionują się wysoką wytrzymałością.

pakowanie produktu
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Narzędzie do spinania to konieczny element dla osiągnięcia efektywnego i prędkiego pakowania towarów. Na rynku jest bardzo dużo sprzętów, jednak wyłącznie niektóre działają prędko i bezawaryjnie, nie wywołując przestojów w produkcji. W celu szybkiego i efektywnego ładowania towarów najlepiej użytkować sprzęt do łączenia, określane napinaczami, względnie paskowaczami. W zależności od wymogów mogą być to urządzenia ręczne, pneumatyczne, jak też elektryczne. Porządnie napięta opaska to gwarancja bezpieczeństwa dla ładunku.Napinacze to nadzwyczaj pożyteczne narzędzia w czasie naciągania taśmy. Lekkie i bezproblemowe w użytkowaniu w momencie zespolenia taśmy drucianymi zapinkami. Doskonale naciąga taśmę dzięki czemu ładunek połączony jest mocno i stabilnie. Narzędzie to określone jest do wszystkich zapinek drucianych. Wskazane jest, by do napinaczy używać najwyższej jakości taśmy spinające. Powinny to być taśmy polipropylenowe, poliestrowe, a także taśmy stalowe. Sprzedaje je Transaco.