Regały wjezdne są dobrane do magazynowania produktów jednorodnych

Powered by Drupal
Regały wjezdne to maksymalne eksploatacja przystępnej powierzchni. Usunięcie wolnej przestrzeni między regałami. Sposobność składowania danej jednostki magazynowej w jednym rzędzie. Idealny dla produktów jednorodnych o niskiej cyrkulacji, również przy znacznej liczebności palet na jednostkę magazynową.


regał
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Jest to szyk pozwalający na maksymalne użytkowanie czynnej nawierzchni magazynowej. Regały - strona internetowa-> regały przejezdne - przemysłowe (przejdź: http://www.nedcon.pl/systemy-standardowe-rzedowe) są stosowne do przechowywania wyrobów jednakowych, o małej rotacji i wysokiej ilości palet przypadających na daną jednostkę magazynową. Okazja magazynowania ładunków o rozmaitych wielkościach, po wcześniejszym zdefiniowaniu ich podczas produkcji. Stosowanie regałów wjezdnych jest wyjątkowo przydatne w wypadku chłodni i mroźni.

Zezwala bowiem na perfekcyjną oszczędność powierzchni poświęconej na składowanie towarów w temperaturze minusowej. W magazynie konieczne są także regały magazynowe, np. te: www.nedcon.pl/regaly-magazynowe. Są to struktury, które ułatwiają dojście do regałów bądź wyżej położonych miejsc w magazynie. Można wyróżnić dwa główne typy podestów magazynowych. Podesty magazynowe sztywne i podesty magazynowe przenośne. Podesty ruchome odnajdują coraz większe wykorzystanie w rozmaitych gałęziach produkcji, począwszy od firm budowlanych, fabryk produkcyjnych i
regał
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
składowych, a skończywszy na interesach z specjalności reklamowej. Ze względu na rodzaj pracy jaki realizuje się za pomocą podestów ruchomych, maszyny te są narażone na utratę równowagi.

Utrata równowagi może być spowodowana np. złymi warunkami pogodowymi panującymi na zewnątrz, niestatecznym podłożem, bądź też przeładowaniem podestu. Z powodu wysokiego ryzyka utraty stabilności podesty są zaopatrzone w serię zabezpieczeń elektrohydraulicznych i automatycznych. Konstrukcje podestowe umożliwiają podwójne a nawet potrójne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Podesty magazynowe zostały sporządzone z myślą o zapewnieniu pełnego wykorzystania objętości wnętrz magazynowych w łatwy i oszczędnościowy sposób, bez konieczności rozbudowy pomieszczeń.