Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

Rewolucyjny model GoPro HERO 3, cyfrowa lustrzanka eos 70 d - zaprojektowane by rejestrować fantastyczne zdjęcia.

Powered by Drupal
Lustrzanka cyfrowa jest uważana za najlepszy pod kątem jakości, aparat cyfrowy. Nie musi się być specjalistą, aby móc robić świetne zdjęcia z wykorzystaniem dobrej kamery cyfrowej. Wraz z rosnącym postępem technologii zmienia się rozdzielczość matryc w lustrzankach cyfrowych. Współcześnie profesjonalne typy aparatów posiadają aż 60 mln pikseli. Kiedy przychodzi do zakupienia konkretnego aparatu pojawia się sporo pytań, związanych z wyborem upragnionego urządzenia. Canon EOS 70D to lustrzanka z matrycą APS-C, o rozdzielczości 20,2 mln pikseli, dzięki niej zdjęcia posiadają niebywałe szczegóły.

GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
EOS 70D proponuje mikroregulację soczewki, dotykowy, odchylany i obracany monitor LCD umożliwia fotografować przedmioty pod różnorodnymi nachyleniami oraz sieć bezprzewodową. Zamontowane Wi-Fi zapewnia dobre komunikowanie się ze sprzętem mobilnym i sprawne oglądanie zdjęć. Funkcja zapisu w pełnej liczbie pikseli z prędkością 7 klatek/s, umożliwia śledzenie aktywnych wydarzeń. Zainteresowani tematem mogą zerknąć na . GoPro słynie na wszystkich kontynentach z fantastycznych, niewielkich kamer używanych chętnie do kręcenia filmów z ryzykownych dyscyplin sportowych czy innych tego typu atrakcji. Firma idealnie wbiła się w niszę i w tej dziedzinie rynku nie ma zbyt dużej konkurencji. Seria kamer GoPro od kilku lat znajduje sławę wśród miłośników dyscyplin ekstremalnych. Zobacz koniecznie: .

Każdy następny model jest dużo lepszy od poprzedniego. GoPro HERO 3 aż trzykrotnie jest lepszy pod względem technologicznym swoich prekursorów. Kamera Go Pro hero 3 jest wykorzystywana pod wodą. Tej kamery używają operatorzy podwodnych filmów dokumentalnych, tworzący materiał w morzach i oceanach. Wielkim plusem jest to, że GoPro Hero 3 posiada bezprzewodową sieć Wi-Fi. Jej bateria trzyma aż dwa razy dłużej. Kamera GoPro Hero 3 posiada aż dwa razy większą ilość pikseli niż model poprzedni a to właśnie w szczególności rozdzielczość decyduje o wyglądzie obrazu. Nowszy wzór okazuje się jeszcze mniejszy i lżejszy od prekursora. Jak zwykle można do niego dobrać mnóstwo gadżetów: kilka rodzajów uchwytów na głowę i kask, kilka na rower, statyw, nadgarstek, korpus ale także kolorowy wyświetlacz LCD czy lepszy akumulator.