Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

W 2016 roku na rynek trafi najnowsza kamera marki GoPro z rewolucyjnymi parametrami.

Powered by Drupal
Firma GoPro jest niezastąpionym liderem, jeżeli idzie o sprzedaż przenośnych kamer do rejestrowania najróżniejszych wyczynów sportowych. Używają ich profesjonaliści i zwykli miłośnicy ekstremalnych sportów.


Nowa kamera firmy GoPro 5 Black pojawi się na rynku w ostaniach miesiącach tego roku.


restauracja
Author: Edsel Little
Source: http://www.flickr.com
Jest to raczej duże spóźnienie, jednak jeśli zaufać ekspertom, mamy na co czekać. Nowe urządzenie będzie rewolucyjne pod licznymi względami. GoPro 5 Black będzie posiadać możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 6K, co da niesłychanie zjawiskowe nagrania pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc .

Czytasz teraz bardzo ciekawy wpis, więc z pewnością zaabsorbuje Cię też ten udostępniony materiał - on również jest wart przeczytania.

Kamerka będzie również posiadać większy akumulator niż przeszłe modele, co zagwarantuje długi czas rejestrowania. Jest to niesłychanie istotne dla bardzo wielu osób, które preferują dyscypliny wymagające zapuszczenia się w odludny obszar.


lot
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Z reguły kamerki GoPro montuje się na kasku lub na ten przykład na ramie roweru. Jeśli jednakże chcemy nagrywać film z ręki, to dobrym rozwiązaniem może być zaopatrzenie się w stabilizator ręczny gimbal GoPro dedykowany do urządzeń tej marki. Z jego pomocą obraz na filmiku nie będzie drgał, co znacznie wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będziemy mogli także naładować kamerkę i zgrać nagrania. Gimbal GoPro umożliwia także sterowanie kamerą we wszystkich płaszczyznach, co znacznie ułatwi nagrywanie


W przypadku gdy chcemy zakupić gadżety GoPro, doskonałym pomysłem będzie zaglądnięcie do sieci, aby zestawić ceny w różnych sklepach. Możliwe, że uda nam się znaleźć bardzo dobre okazje i trochę oszczędzimy.