Wybór telewizora firmy Samsung

Powered by Drupal
Kupno telewizora to dziś duże wyzwanie, biorąc pod uwagę liczbę dostępnych modeli. Telewizor kupić możemy za 1000 zł, a wydać na niego można i kilkanaście tysięcy - zależeć wszystko będzie od preferencji i możliwości finansowych klientów. Oczywiście telewizory kosztujące kilkanaście tysięcy to najwyższy segment i odbiorców na nie nie jednak nie ma zbyt wielu.

Telewizory marki Philips
Author: Philips
Source: Philips
Zdecydowanie bardziej popularne są modele z przedziału cenowego do 3 tysięcy złotych, wśród nich można wybrać naprawdę sporo ciekawych modeli.Jeśli chodzi o producentów, to niekwestionowanym liderem od kilku lat jest Samsung, urządzenia jego są zaprojektowane naprawdę dobrze, mają mnóstwo nowinek technologicznych i zasłużenie panują w rankingach sprzedażowych.

W cenie ok 1500 zł interesująco prezentuje się model SAMSUNG UE42F5000A. Już za tę niewysoką cenę kupujący otrzymuje już obraz full HD i 42 cale przekątnej ekranu - wielkość wystarczającą do komfortowego użytkowania filmów w większości mieszkań. Ten model jest już wyposażony w port USB, dzięki czemu podpiąć do niego można zewnętrzną pamięć i cieszyć się filmami, zdjęciami i muzyką na sporym ekranie.

Za niecałe trzysta złotych różnicy możemy kupić telewizor Samsung UE40F6400. Jest on co prawda o dwa cale mniejszy od poprzednika, ale posiada za to możliwość korzystania z bezprzewodowej sieci i funkcję Smart TV. Zwłaszcza ta pierwsza opcja jest bardzo przydatna, telewizor łączy się z siecią internetową i może korzystać ze wszystkich popularnych serwisów internetowych z muzyką i filmami. Jak duże możliwości rozrywki i zabawy to daje to nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Kolejne kilkaset złotych do wyłożenia jest do także 40-calowego, lecz ze znacznie ciekawszymi parametrami telewizora, którym jest Samsung. Model ten posiada dużo lepszą jakość ekranu od swojego poprzednika, co tłumaczy wyższą cenę. Za to dostaje się eleganckie, z najwyższymi parametrami urządzenie, na jakim oglądnięcie filmu to prawdziwa przyjemność. Za cenę tą można można również kupić telewizor Samsung UE46F6320 (ceneo.pl), posiada on przekątną 46 cali i funkcję wi-fi, a poza tym technologię SMART.