Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xsynthetic.org/includes/menu.inc).

Zawsze trzeba mieć jakieś oszczędności - kiedyś trzymano je w skarpetach, a teraz na lokatach

Powered by Drupal
Jeśli pragniemy, by nasze pieniądze zarabiały na siebie, to warto wybrać odpowiednio oprocentowaną lokatę, którą będziemy w stanie założyć w kilka chwil online.


Cała masa banków ściga się dziś w różnego rodzaju propozycjach, by przyciągnąć do siebie nowych klientów.


lokata bezkarna bgż optima
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com


Na przykład w banku BGŻ Optima nowym użytkownikom proponowana jest rewelacyjna lokata na trzy miesiące. Możemy tam ulokować różne sumy, ponieważ minimalny wkład to zaledwie 1000 PLN, ale największy to już 20 000 PLN. I jest to już kwota, z której spłynie na nasze konto po upływie kwartału całkiem duży procent. Lokata posiada oprocentowanie niezmienne w wysokości 3% w skali roku. Jeżeli zaintrygowała nas Lokata Bezkarna BGŻ Optima pragnie maksymalnie uprościć nasze życie i gwarantuje możliwość założenia jej online. Zajmie nam to zaledwie kilka minut i nawet nie będziemy musieli iść do banku. Wyborna oferta dla ludzi zapracowanych i tych, którzy nie mają ochoty, żeby ich pieniądze leżały bezczynie na koncie oraz traciły na wartości.

Jeżeli zaciekawiły Cię tematy w naszym artykule, to kliknij w podany link oraz czytaj jeszcze (http://dokumentyniszczenie.pl/archiwizacja-dokumentow) dodatkowych wiadomości.

Zawsze powinniśmy ulokować gdzieś pewne sumy, nawet jeśli nie są one zbytnio wysokie. Naukę oszczędzania należy rozpocząć już w młodości, żeby potem być stanie cieszyć się spokojną starością.
Nawet jeżeli nasze plany nie sięgają tak daleko, a po prostu mamy ochotę powiększyć pieniądze, które chcemy na przykład przeznaczyć na wakacje - nic nie może nam w tym przeszkodzić. Lokata Bezkarna wydaje się być na tyle krótka, że bez kłopotów zdążymy się nacieszyć odsetkami z niej i nie będziemy zmuszeni czekać na to lata.